Lista pracowników

v. 3.0.0.0

Nazwisko Imię Stanowisko Komórka Referat Wydział Numer telefonu Numer faxu e-mail Numer pokoju
Adamik Jerzy Kierownik Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 74 jerzy.adamik@mikolow.eu 21
Andrejczuk Anna Inspektor AA Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 54 anna.andrejczuk@mikolow.eu 15 (I piętro, Karola Miarki 15)
Bieniek Mariusz Starszy Inspektor MB Straż Miejska 32 324 85 55 mariusz.bieniek@mikolow.eu Rynek 7
Bizoń Monika Podinspektor MB Biuro Księgowości Podatków Lokalnych 32 324 84 42 monika.bizon@mikolow.eu 1
Bocheński Michał Kierownik Biuro Rozwoju Miasta 32 324 84 63 michal.bochenski@mikolow.eu 40
Botor Bożena Inspektor BB Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 78 bozena.botor@mikolow.eu (II piętro, Rynek 20)
Buchcic Halina Inspektor HB Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem 32 324 85 51 halina.buchcic@mikolow.eu 29
Chorąży Justyna Inspektor JC Wydział Finansowy 32 324 85 39 justyna.chorazy@mikolow.eu 8
Chrzęstek Anna Inspektor AC Wydział Ochrony Środowiska 32 324 85 56 anna.chrzestek@mikolow.eu 24
Chwoła Magdalena Inspektor MC Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych 32 324 84 04 magdalena.chwola@mikolow.eu 27
Ciechacka Gabriela Inspektor GC Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 85 45 gabriela.ciechacka@mikolow.eu 50
Cynar Jolanta Kierownik Biuro Wymiaru Podatków Lokalnych 32 324 84 30 jolanta.cynar@mikolow.eu 48
Cyroń Anna Podinspektor AC Biuro Wymiaru Podatków Lokalnych 32 324 85 68 anna.cyron@mikolow.eu 1
Duda Janina Kierownik Referat Lokalowy i Dodatków Mieszkaniowych Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 47 janina.duda@mikolow.eu 13 (Kolejowa 2)
Dudek Aleksandra Inspektor AD Biuro Wymiaru Podatków Lokalnych 32 324 84 36 aleksandra.dudek@mikolow.eu 1
Dwornik Justyna Podinspektor JD Biuro Spraw Społecznych 32 324 84 67 justyna.dwornik@mikolow.eu 33
Dzięciołowski Krzysztof Podinspektor KD Biuro Obsługi Informatycznej 32 324 84 08 krzysztof.dzieciolowski@mikolow.eu 26
Faron Paulina Pomoc administracyjna PF Biuro Burmistrzów 32 324 84 02 paulina.faron@mikolow.eu 1
Faron Regina Podinspektor RF Biuro Księgowości Podatków Lokalnych 32 324 84 39 regina.faron@mikolow.eu 58
Fliś Łukasz Podinspektor ŁF Biuro Zagospodarowania Przestrzennego 32 324 85 63 lukasz.flis@mikolow.eu 3
Francug Małgorzata Kierownik Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 61 malgorzta.francug@mikolow.eu 16
Furgoł Aleksandra Główny Specjalista AF Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 53 aleksandra.furgol@mikolow.eu 15 (I piętro, Karola Miarki 15)
Ganiek Agnieszka Inspektor AG Biuro Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 61 agnieszka.ganiek@mikolow.eu 41
Gdaniec Zbigniew Inspektor ZG Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 78 zbigniew.gdaniec@mikolow.eu 8 (I piętro, Rynek 20)
Gibiec Michalina Podinspektor MG Biuro Księgowości Podatków Lokalnych 32 324 84 31 michalina.gibiec@mikolow.eu 1
Gil Krzysztof Inspektor KG Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 80 krzysztof.gil@mikolow.eu 6 (I piętro, Rynek 20)
Gisowy Gis Testowy Testowa - Integracja
Gołąbek Magdalena Inspektor MG Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 74 magdalena.golabek@mikolow.eu 25
Gortel Andrzej Główny Specjalista ds. Zabytków Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 79 andrzej.gortel@mikolow.eu 20
Góralczyk Magdalena Inspektor MG Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 78 magdalena.goralczyk@mikolow.eu (II piętro, Rynek 20)
Grabarczyk Alicja Kasjer Wydział Finansowy 32 324 84 32 alicja.grabarczyk@mikolow.eu 1
Graca Ilona Inspektor IG Biuro Księgowości Podatków Lokalnych 32 324 84 45 ilona.graca@mikolow.eu 15
Graca-Kierzkowska Monika Inspektor MG Biuro Rady Miejskiej 32 324 85 10 11
Grzesiczek Justyna Inspektor JG Referat Lokalowy i Dodatków Mieszkaniowych Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 47 justyna.grzesiczek@mikolow.eu 13 (Kolejowa 2)
Grzymała Janusz Zastępca Komendanta Straż Miejska 32 324 85 55 janusz.grzymala@mikolow.eu Rynek 7
Grzywok Sabina Główny Specjalista ds. Polityki Senioralnej 32 324 85 22 sabina.grzywok@mikolow.eu 40
Handel Mateusz I Zastępca Burmistrza Miasta 32 324 85 08 mateusz.handel@mikolow.eu 39
Handel Mateusz II Zastępca Burmistrza Miasta 32 324 85 08 mateusz.handel@mikolow.eu 39
Hasa Barbara Kierownik Biuro Zagospodarowania Przestrzennego 32 324 85 64 barbara.hasa@mikolow.eu 3
Hopek Jolanta Kierownik Biuro Zabezpieczenia Technicznego 32 324 84 13 jolanta.hopek@mikolow.eu 45
Horzela Michał Inspektor MH Straż Miejska 32 324 85 55 michal.horzela@mikolow.eu Rynek 7
Jakubowska-Fijałkowska Genowefa Stanowisko ds. Przeciwdziałania Uzależnieniom Biuro Spraw Społecznych 32 324 26 19 13a
Jarczyk Monika Podinspektor MJ Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 79 monika.jarczyk@mikolow.eu (II piętro, Rynek 20)
Jarząbek Jakub Sekretarz Miasta 32 324 85 03 jakub.jarzabaek@mikolow.eu 37
Jasińska-Gdaniec Danuta Skarbnik Miasta 32 324 85 02 danuta.jasinska-gdaniec@mikolow.eu 32
Jasiulek Katarzyna Inspektor KJ Biuro Wymiaru Podatków Lokalnych 32 324 84 40 katarzyna.jasiulek@mikolow.eu 59
Jegła Katarzyna Inspektor KJ Referat Lokalowy i Dodatków Mieszkaniowych Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 48 katarzyna.jegla@mikolow.eu 12 (Kolejowa 2)
Kaczor Ewa Inspektor EK Wydział Finansowy 32 324 85 37 ewa.kaczor@mikolow.eu 7
Kadłubek Hanna Inspektor HK Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 75 hanna.kadlubek@mikolow.eu 21
Kapała Anna Inspektor AKAP Referat Wymiaru Opłaty za Gospodarowanie Odpadami Komunalnymi Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 23 anna.kapala@mikolow.eu 4
Karwot Anna Inspektor AK Referat Wymiaru Opłaty za Gospodarowanie Odpadami Komunalnymi Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 33 anna.karwot@mikolow.eu 4
Kaszuba Robert Aplikant RK Straż Miejska 32 324 85 55 robert.kaszuba@mikolow.eu Rynek 7
Kawecka Beata Inspektor BK Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 81 beata.kawecka@mikolow.eu 22
Kieres Jan Inspektor JK Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 81 jan.kieres@mikolow.eu 22
Kisiała Sabina Inspektor SK Wydział Finansowy 32 324 85 29 sabina.kisala@mikolow.eu 6
Klasa Wojciech Główny Specjalista ds. Zagospodarowania Przestrzennego i Urbanistyki 32 324 85 43 wojciech.klasa@mikolow.eu 3
Knapik Jolanta Inspektor JK Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 76 jolanta.knapik@mikolow.eu 22
Komander Gabriela Inspektor GK Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 66 gabriela.komander@mikolow.eu 16
Konieczny Izabella Kierownik Biuro Spraw Społecznych 32 324 84 62 izabella.konieczny@mikolow.eu 33
Konsek Zbigniew Zastępca Naczelnika Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 70 zbigniew.konsek@mikolow.eu 13 (I piętro, Rynek 20)
Kozicka Grażyna Kierownik Biuro Rady Miejskiej 32 324 85 12 grazyna.kozicka@mikolow.eu 11
Kozieł Ewa Główny Specjalista ds Geodezji 32 324 85 59 ewa.koziel@mikolow.eu 3
Kozłowska Renata Naczelnik Wydział Finansowy 32 324 85 35 renata.kozlowska@mikolow.eu 9
Król Sylwia Kierownik Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 77 sylwia.krol@mikolow.eu 7 (I piętro, Rynek 20)
Krzyżowska Iwona Inspektor IK Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 73 iwona.krzyzowska@mikolow.eu 25
Krzyżowski Rafał Inspektor RK Straż Miejska 32 324 85 55 rafal.krzyzowski@mikolow.eu Rynek 7
Kubiak Celina Kierownik Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 84 10 celina.kubiak@mikolow.eu 49
Kurasz Elżbieta Inspektor EK Wydział Finansowy 32 324 85 37 elzbieta.kurasz@mikolow.eu 7
Kurczyk Katarzyna Inspektor KK Referat Usług Komunalnych Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 69 katarzyna.kurczyk@mikolow.eu 17 (I piętro, Rynek 20)
Kuśnierz Grzegorz Inspektor GK Biuro Zagospodarowania Przestrzennego 32 324 85 63 grzegorz.kusnierz@mikolow.eu 3
Kwapuliński Rafał Główny Specjalista ds. Osób z Niepełnosprawnościami 602 188 820 rafal.kwapulinski@mikolow.eu 40
Latacz Barbara Inspektor BL Wydział Finansowy 32 324 85 38 barbara.latacz@mikolow.eu 5
Lisztwan Jadwiga Kierownik Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych 32 324 84 03 jadwiga.lisztwan@mikolow.eu 27
Łacheta Halina Inspektor HŁ Referat Lokalowy i Dodatków Mieszkaniowych Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 48 halina.lacheta@mikolow.eu 12 (Kolejowa 2)
Łastowiecka Jadwiga Inspektor JL Wydział Finansowy 32 324 85 36 jadwiga.lastowiecka@mikolow.eu 8
Łuczyk Bogusław Komendant Straż Miejska 32 324 85 55 boguslaw.luczyk@mikolow.eu Rynek 7
Maciejończyk Teresa Podinspektor TM Biuro Księgowości Podatków Lokalnych 32 324 84 44 teresa.maciejonczyk@mikolow.eu 15
Marcisz Anna Inspektor AM Referat Spraw Obywatelskich Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 56 anna.marcisz.mikolow.eu 14 (I piętro, Karola Miarki 15)
Marjan Ewa Goniec EM Biuro Zabezpieczenia Technicznego
Martynus Agnieszka Inspektor AM Biuro Zagospodarowania Przestrzennego 32 324 85 44 agnieszka.martynus@mikolow.eu 3
Matera Ewa Kierownik Referat Usług Komunalnych Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 71 ewa.matera@mikolow.eu 16 (I piętro, Rynek 20)
Matusiak Izabela Goniec IM Biuro Zabezpieczenia Technicznego
Matyjas-Szkutnik Anna Zastępca Kierownika Biuro Rozwoju Miasta 32 324 84 63 anna.matyjas-szkutnik@mikolow.eu 40
Mezglewski Aleksander Podinspektor AM Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 81 aleksander.mezglewski@mikolow.eu (II piętro, Rynek 20)
Miler Czesława Kierownik USC Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 52 czeslawa.miler@mikolow,eu 8
Mirek Aleksandra Kierownik Biuro Radców Prawnych 32 324 84 21 aleksandra.mirek@mikolow.eu 31
Mlicki Daniel Inspektor DM Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 75 daniel.mlicki@mikolow.eu 21
Muszyński Andrzej Kierownik Biuro Zamówień Publicznych 32 324 84 06 andrzej.muszynski@mikolow.eu 23
Myszor Zofia Inspektor ZM Biuro Zamówień Publicznych 32 324 84 05 zofia.myszor@mikolow.eu 23
Niepsuj Małgorzata Podinspektor MN Biuro Księgowości Podatków Lokalnych 32 324 85 32 malgorzata.niepsuj@mikolow.eu 58
Niezgoda Alina Inspektor AN Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 66 alina.niezgoda@mikolow.eu 16
Nosek Helena Inspektor HN Wydział Finansowy 32 324 85 30 helena.nosek@mikolow.eu 1
Nowok Grzegorz Inspektor GN Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 74 grzegorz.nowok@mikolow.eu 25
Oleś Angelika Podinspektor AO Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 54 angelika.oles@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Olszówka Bożena Inspektor BO Biuro Wymiaru Podatków Lokalnych 32 324 84 37 bozena.olszowka@mikolow.eu 1
Olszynka Anna Kierownik Biuro Promocji 32 324 85 48 anna.olszynka@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Orawska Agnieszka Kierownik Biuro Księgowości Podatków Lokalnych 32 324 85 34 agnieszka.orawska@mikolow.eu 58
Osicka Aleksandra Inspektor AO Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 75 aleksandra.osicka@mikolow.eu 25
Osicki Mariusz Młodszy Specjalista MO Straż Miejska 32 324 85 55 mariusz.osicki@mikolow.eu Rynek 7
Ostrowska Teresa Podinspektor TO Referat Wymiaru Opłaty za Gospodarowanie Odpadami Komunalnymi Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 24 teresa.ostrowska@mikolow.eu 4
Pacha Andrzej Inspektor AP Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 78 andrzej.pacha@mikolow.eu 8 (I piętro, Rynek 20)
Palka Tomasz Podinspektor TP Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 80 tomasz.palka@mikolow.eu 6 (I piętro, Rynek 20)
Pawłowska Aleksandra Inspektor AP Biuro Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 67 aleksandra.pawlowska@mikolow.eu 41
Piechaczek Justyna Podinspektor JP Biuro Wymiaru Podatków Lokalnych 32 324 84 41 justyna.piechaczek@mikolow.eu 1
Piechula Stanisław Burmistrz Miasta 32 324 85 05 stanislaw.piechula@mikolow.eu 36
Pieniądz Urszula Inspektor UP Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 84 43 urszula.pieniadz@mikolow.eu 49
Piwońska Agata Inspektor AP Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 58 agata.piwonska@mikolow.eu 16
Poczontek Aneta Inspektor AP Biuro Spraw Społecznych 32 324 84 29 aneta.poczontek@mikolow.eu 33
Podlaska Zofia Inspektor ZP Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 67 zofia.podlaska@mikolow.eu 16
Poręba Sylwia Inspektor SP Biuro Wymiaru Podatków Lokalnych 32 324 84 34 sylwia.poreba@mikolow.eu 59
Przybyła Lidia Inspektor LP Biuro Księgowości Podatków Lokalnych 32 324 84 38 lidia.przybyla@mikolow.eu 58
Pustułka Katarzyna Podinspektor KP Biuro Rady Miejskiej 32 324 85 10 katarzyna.pustulka@mikolow.eu 11
Pyrtek Renata Inspektor RP Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 74 renata.pyrtek@mikolow.eu 25
Rogula Tomasz Inspektor TR Biuro Promocji 32 324 85 49 tomasz.rogula@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Rudner Justyna Kierownik Biuro Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 67 justyna.rudner@mikolow.eu 41
Rydarowicz Jolanta Inspektor JR Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 51 jolanta.rydarowicz@mikolow.eu 5
Ryndak Robert Inspektor RR Straż Miejska 32 324 85 55 robert.ryndak@mikolow.eu Rynek 7
Ryś Agata Inspektor AR Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 76 agata.rys@mikolow.eu 25
Salwerowicz Artur Kierownik AS Biuro Obsługi Informatycznej 32 324 84 07 artur.salwerowicz@mikolow.eu 26
Schmidt Bożena Kierownik Referat Wymiaru Opłaty za Gospodarowanie Odpadami Komunalnymi Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 25 bozena.schmidt@mikolow.eu 4
Seliskar Iwona Inspektor IS Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 76 iwona.seliskar@mikolow.eu 22
Siudzińska Agnieszka Podinspektor AS Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych 32 324 84 04 agnieszka.siudzinska@mikolow.eu 27
Skrzypek Anna Inspektor AS Referat Usług Komunalnych Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 72 anna.skrzypek@mikolow.eu 17 (I piętro, Rynek 20)
Słowikowska Aleksandra Pomoc Administracyjna AS Biuro Burmistrzów 32 324 84 02 aleksandra.slowikowska@mikolow.eu 1
Smętek Irena Inspektor IS Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 49 irena.smetek@mikolow.eu 5
Sobótka Agnieszka Główny Specjalista ds Informacji Publicznej 32 324 84 09 agnieszka.sobotka@mikolow.eu 27
Sobótka Zbigniew Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych, Kancelaria Informacji Niejawnych 32 324 85 52 zbigniew.sobotka@mikolow.eu 29
Sobótka Zbigniew Podinspektor ZS Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem 32 324 85 52 zbigniew.sobotka@mikolow.eu 29
Socha Grażyna Naczelnik Wydziału Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 55 grazyna.socha@mikolow.eu 12 (I piętro, Karola Miarki 15)
Stec Paulina Pomoc administracyjna PS Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych 32 324 84 17 paulina.stec@mikolow.eu 27
Stempin Michał Radca Prawny Biuro Radców Prawnych 32 324 84 21 michal.stempin@mikolow.eu 31
Stepięń Mirela Inspektor MS Biuro Dotacji i Nadzoru nad Majątkiem 32 324 85 65 mirela.stepien@mikolow.eu 13
Stokłosa Marcin Naczelnik Wydziału Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 79 marcin.stoklosa@mikolow.eu 20
Stula Elżbieta Inspektor ES Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 84 11 elzbieta.stula@mikolow.eu 50
Suchanek Alina Inspektor AS Biuro Zabezpieczenia Technicznego 32 324 84 16 alina.suchanek@mikolow.eu 45
Syrek Wioletta Inspektor WS Biuro Wymiaru Podatków Lokalnych 32 324 84 35 wioletta.syrek@mikolow.eu 1
Szajner-Pieczyrak Renata Zastępca kierownika Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 50 renata.szajner-pieczyrak@mikolow.eu 5
Szczok Monika Inspektor MS Biuro Księgowości Podatków Lokalnych 32 324 84 46 monika.szczok@mikolow.eu 15
Szejka Janina Audytor Wewnętrzny 32 324 84 20 janina.szejka@mikolow.eu 14
Szpalerska Izabela Inspektor IS Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 61 izabela.szpalerska@mikolow.eu 16
Szuchaja Beata Inspektor BS Biuro Burmistrzów 32 324 85 01 beata.szuchaja@mikolow.eu 1
Szwiec Wojciech Inspektor WS Biuro Promocji 32 324 84 60 wojciech.szwiec@mikolow.eu Muzeum (I piętro, Karola Miarki 16)
Szymański Grzegorz Główny Specjalista ds. Kontroli 32 324 84 22 grzegorz.szymanski@mikolow.eu 40
Szymański Grzegorz Administrator Bezpieczeństwa Informacji 32 324 84 22 grzegorz.szymanski@mikolow.eu 40
Tłok Danuta Pomoc Administracyjna DT Biuro Zabezpieczenia Technicznego 32 324 84 12 danuta.tlok@mikolow.eu 44
Towarek Remigiusz Główny Specjalista ds. Remontów Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 84 remigiusz.towarek@mikolow.eu 21
Trawka Adam Inspektor AT Biuro Obsługi Informatycznej 32 324 84 08 adam.trawka@mikolow.eu 26
Urbanek Katarzyna Inspektor KU Biuro Rozwoju Miasta 32 324 84 66 katarzyna.urbanek@mikolow.eu 40
Walas Karin Podinspektor KW Referat Spraw Obywatelskich Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 59 karin.walas@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Wieczorke Marek Podinspektor MW Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 49 marek.wieczorke@mikolow.eu 5 (parter, Karola Miarki 16)
Wierzbica Tomasz Kierownik Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem 32 324 85 50 tomasz.wierzbica@mikolow.eu 28
Winnicka-Mrowiec Sabina Naczelnik Wydział Ochrony Środowiska 32 324 85 56 sabina.winnicka-mrowiec@mikolow.eu 24
Wiśniewska Beata Starszy Inspektor BW Straż Miejska 32 324 85 55 beata.wisniewska@mikolow.eu Rynek 7
Wiśniewska Magdalena Sekretarka Biuro Burmistrzów 32 324 85 05 magdalena.wisniewska@mikolow.eu 35
Witczak Szymon Pomoc administracyjna SW Biuro Promocji 32 324 85 49 szymon.witczak@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Witek Katarzyna Inspektor KW Biuro Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 29 katarzyna.witek@mikolow.eu 41
Witkowicz Mariola Kierownik Biuro Dotacji i Nadzoru nad Majątkiem 32 324 85 62 mariola.witkowicz@mikolow.eu 13
Włochińska Anna Inspektor AW Wydział Finansowy 32 324 85 31 anna.wlochinska@mikolow.eu 6
Wolski Leszek Inspektor LW Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 77 leszek.wolski@mikolow.eu 8 (I piętro, Rynek 20)
Wróbel Agata Podinspektor AW Referat Spraw Obywatelskich Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 58 agata.wrobel@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Wróbel Iwona Kierownik Biuro Burmistrzów 32 324 85 08 iwona.wrobel@mikolow.eu 38
Wycisło Ewelina Podinspektor EW Biuro Księgowości Podatków Lokalnych 32 324 85 33 ewelina.wycislo@mikolow.eu 58
Wycisło Łukasz Specjalista Koordynator Biuro Radców Prawnych 32 324 85 21 lukasz.wycislo@mikolow.eu 31
Zbroiński Mateusz Pomoc administracyjna MZ Biuro Promocji 32 324 85 49 mateusz.zbroinski@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Zegar Bożena Podinspektor BZ Wydział Finansowy 32 324 85 38 bozena.zegar@mikolow.eu 5
Żmija Agnieszka Inspektor AZ Biuro Spraw Społecznych 32 324 84 64 agnieszka.zmija@mikolow.eu 33
Żurek Grażyna Inspektor GZ Referat Usług Komunalnych Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 73 grazyna.zurek@mikolow.eu 17 (I piętro, Rynek 20)