Lista pracowników

v. 5.0.0.0

Nazwisko Imię Stanowisko Komórka Referat Wydział Numer telefonu Numer faxu e-mail Numer pokoju
Adamik Jerzy Kierownik Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 74 jerzy.adamik@mikolow.eu 21
Andrejczuk Anna Inspektor Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 54 anna.andrejczuk@mikolow.eu 15 (I piętro, Karola Miarki 15)
Bieniek Mariusz Starszy Inspektor Straż Miejska 32 324 85 55 mariusz.bieniek@mikolow.eu Rynek 7
Bizoń Monika Podinspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 42 monika.bizon@mikolow.eu 1
Bocheński Michał Kierownik Biuro Rozwoju Miasta 32 324 84 63 michal.bochenski@mikolow.eu 40
Botor Bożena Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 78 bozena.botor@mikolow.eu 20 (II piętro, Rynek 20)
Chorąży Justyna Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 39 justyna.chorazy@mikolow.eu 8
Chrzęstek Anna Główny Specjalista ds. Łowiectwa i Ochrony Zwierząt Wydział Ochrony Środowiska 32 324 85 56 anna.chrzestek@mikolow.eu 24
Chwoła Magdalena Inspektor Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych 32 324 84 04 magdalena.chwola@mikolow.eu 27
Ciechacka Gabriela Inspektor Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 85 45 gabriela.ciechacka@mikolow.eu 50
Cynar Jolanta Naczelnik Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 30 jolanta.cynar@mikolow.eu 48
Cyroń Anna Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 85 68 anna.cyron@mikolow.eu 1
Czardybon Agnieszka Specjalista ds. BHP Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 85 45 agnieszka.czardybon@mikolow.eu 50
Duda Janina Główny Specjalista ds Informacji Publicznej 32 324 84 09 janina.duda@mikolow.eu 27
Dudek Aleksandra Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 36 aleksandra.dudek@mikolow.eu 1
Dzięciołowski Krzysztof Podinspektor Biuro Obsługi Informatycznej 32 324 84 07 krzysztof.dzieciolowski@mikolow.eu 26
Faron Paulina Młodszy Referent Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 23 paulina.faron@mikolow.eu 4
Faron Regina Podinspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 39 regina.faron@mikolow.eu 58
Figura Ewelina Podinspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 85 33 ewelina.wycislo@mikolow.eu 58
Fliś Łukasz Podinspektor Biuro Zagospodarowania Przestrzennego 32 324 85 63 lukasz.flis@mikolow.eu 3
Francug Małgorzata Kierownik Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 61 malgorzata.francug@mikolow.eu 16
Furgoł Aleksandra Główny Specjalista Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 53 aleksandra.furgol@mikolow.eu 15 (I piętro, Karola Miarki 15)
Ganiek Agnieszka Inspektor Biuro Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 61 agnieszka.ganiek@mikolow.eu 41
Gdaniec Zbigniew Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 78 zbigniew.gdaniec@mikolow.eu 8 (I piętro, Rynek 20)
Gibiec Michalina Podinspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 31 michalina.gibiec@mikolow.eu 1
Gil Krzysztof Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 80 krzysztof.gil@mikolow.eu 6 (I piętro, Rynek 20)
Gołąbek Magdalena Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 74 magdalena.golabek@mikolow.eu 25
Gortel Andrzej Główny Specjalista ds. Zabytków Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 79 andrzej.gortel@mikolow.eu 20
Góral Jerzy Podinspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 84 jerzy.goral@mikolow.eu 19 (II piętro, Rynek 20)
Góralczyk Magdalena Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 78 magdalena.goralczyk@mikolow.eu 20 (II piętro, Rynek 20)
Grabarczyk Alicja Kasjer Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 32 alicja.grabarczyk@mikolow.eu 1
Graca Ilona Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 45 ilona.graca@mikolow.eu 15
Graca-Kierzkowska Monika Inspektor Biuro Rady Miejskiej 32 324 85 10 11
Grimm Agnieszka Aplikant Straż Miejska Rynek 7
Grzesiczek Justyna Główny Specjalista Referat Lokalowy i Dodatków Mieszkaniowych Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 47 justyna.grzesiczek@mikolow.eu 13 (Kolejowa 2)
Grzymała Janusz Zastępca Komendanta Straż Miejska 32 324 85 54 janusz.grzymala@mikolow.eu Rynek 7
Grzywok Sabina Główny Specjalista ds. Polityki Senioralnej 32 324 85 22 sabina.grzywok@mikolow.eu 40
Handel Mateusz I Zastępca Burmistrza Miasta 32 324 85 08 mateusz.handel@mikolow.eu 39
Handel Mateusz II Zastępca Burmistrza Miasta 32 324 85 08 mateusz.handel@mikolow.eu 39
Hasa Barbara Kierownik Biuro Zagospodarowania Przestrzennego 32 324 85 64 barbara.hasa@mikolow.eu 3
Hopek Jolanta Kierownik Biuro Zabezpieczenia Technicznego 32 324 84 13 jolanta.hopek@mikolow.eu 45
Horzela Michał Inspektor Straż Miejska 32 324 85 55 michal.horzela@mikolow.eu Rynek 7
Jakubowska-Fijałkowska Genowefa Stanowisko ds. Przeciwdziałania Uzależnieniom Biuro Spraw Społecznych 32 324 26 19 13a
Jarczyk Monika Podinspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 83 monika.jarczyk@mikolow.eu 19 (II piętro, Rynek 20)
Jarząbek Jakub Sekretarz Miasta 32 324 85 03 jakub.jarzabaek@mikolow.eu 37
Jasińska-Gdaniec Danuta Skarbnik Miasta 32 324 85 02 danuta.jasinska-gdaniec@mikolow.eu 32
Jasiulek Katarzyna Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 40 katarzyna.jasiulek@mikolow.eu 59
Jegła Katarzyna Inspektor Referat Lokalowy i Dodatków Mieszkaniowych Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 48 katarzyna.jegla@mikolow.eu 12 (Kolejowa 2)
Józefiak Joanna Stażysta Biuro Burmistrzów 1
Kaczor Ewa Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 37 ewa.kaczor@mikolow.eu 7
Kadłubek Hanna Inspektor Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 75 hanna.kadlubek@mikolow.eu 21
Kapała Anna Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 23 anna.kapala@mikolow.eu 4
Karwot Anna Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 33 anna.karwot@mikolow.eu 4
Kawecka Beata Inspektor Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 81 beata.kawecka@mikolow.eu 22
Kądziołka Katarzyna Aplikant Straż Miejska Rynek 7
Kieres Jan Inspektor Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 82 jan.kieres@mikolow.eu 18 (II piętro Rynek 20)
Kisiała Sabina Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 29 sabina.kisala@mikolow.eu 6
Klasa Wojciech Główny Specjalista ds. Zagospodarowania Przestrzennego i Urbanistyki 32 324 85 43 wojciech.klasa@mikolow.eu 3
Kołodziejczyk Tadeusz Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 79 tadeusz.kolodziejczyk@mikolow.eu 20 (II piętro, Rynek 20)
Komander Gabriela Inspektor Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 66 gabriela.komander@mikolow.eu 16
Konsek Zbigniew Zastępca Naczelnika Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 70 zbigniew.konsek@mikolow.eu 13 (I piętro, Rynek 20)
Kozicka Grażyna Kierownik Biuro Rady Miejskiej 32 324 85 12 grazyna.kozicka@mikolow.eu 11
Kozieł Ewa Główny Specjalista ds Geodezji 32 324 85 59 ewa.koziel@mikolow.eu 3
Kozłowska Renata Naczelnik Wydział Finansowy 32 324 85 35 renata.kozlowska@mikolow.eu 9
Król Sylwia Kierownik Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 77 sylwia.krol@mikolow.eu 7 (I piętro, Rynek 20)
Krzyżowska Iwona Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 73 iwona.krzyzowska@mikolow.eu 25
Krzyżowski Rafał Inspektor Straż Miejska 32 324 85 55 rafal.krzyzowski@mikolow.eu Rynek 7
Kubiak Celina Kierownik Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 84 10 celina.kubiak@mikolow.eu 49
Kurasz Elżbieta Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 37 elzbieta.kurasz@mikolow.eu 7
Kurczyk Katarzyna Inspektor Referat Usług Komunalnych Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 69 katarzyna.kurczyk@mikolow.eu 17 (I piętro, Rynek 20)
Kuśnierz Grzegorz Inspektor Biuro Zagospodarowania Przestrzennego 32 324 85 63 grzegorz.kusnierz@mikolow.eu 3
Kwapuliński Rafał Główny Specjalista ds. Osób z Niepełnosprawnościami 602 188 820 rafal.kwapulinski@mikolow.eu 40
Latacz Barbara Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 38 barbara.latacz@mikolow.eu 5
Lisztwan Jadwiga Kierownik Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych 32 324 84 03 jadwiga.lisztwan@mikolow.eu 27
Łacheta Halina Inspektor Referat Lokalowy i Dodatków Mieszkaniowych Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 48 halina.lacheta@mikolow.eu 12 (Kolejowa 2)
Łastowiecka Jadwiga Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 36 jadwiga.lastowiecka@mikolow.eu 8
Łaszczyk Mateusz Podinspektor Biuro Promocji 32 324 85 49 mateusz.laszczyk@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Łuczyk Bogusław Komendant Straż Miejska 32 324 85 55 boguslaw.luczyk@mikolow.eu Rynek 7
Maciejończyk Teresa Podinspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 44 teresa.maciejonczyk@mikolow.eu 15
Marjan Ewa Goniec Biuro Zabezpieczenia Technicznego
Maro Agnieszka Podinspektor Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych 32 324 84 17 agnieszka.maro@mikolow.eu 27
Martynus Agnieszka Inspektor Biuro Zagospodarowania Przestrzennego 32 324 85 44 agnieszka.martynus@mikolow.eu 3
Matusiak Izabela Goniec Biuro Zabezpieczenia Technicznego
Mezglewski Aleksander Podinspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 81 aleksander.mezglewski@mikolow.eu 20 (II piętro, Rynek 20)
Miler Czesława Kierownik USC Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 52 czeslawa.miler@mikolow,eu 8
Mirek Aleksandra Kierownik Biuro Radców Prawnych 32 324 84 21 aleksandra.mirek@mikolow.eu 31
Mlicki Daniel Inspektor Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 82 daniel.mlicki@mikolow.eu 18 (II piętro Rynek 20)
Muszyński Andrzej Kierownik Biuro Zamówień Publicznych 32 324 84 06 andrzej.muszynski@mikolow.eu 23
Myszor Zofia Inspektor Biuro Zamówień Publicznych 32 324 84 05 zofia.myszor@mikolow.eu 23
Niepsuj Małgorzata Podinspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 85 32 malgorzata.niepsuj@mikolow.eu 58
Nieroba Beata Referent Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe
Niezgoda Alina Inspektor Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 66 alina.niezgoda@mikolow.eu 16
Nosek Helena Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 85 30 helena.nosek@mikolow.eu 1
Nowok Grzegorz Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 74 grzegorz.nowok@mikolow.eu 25
Oleś Angelika Podinspektor Referat Spraw Obywatelskich Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 57 angelika.oles@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Oleś Angelika Podinspektor Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 57 angelika.oles@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Olszówka Bożena Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 37 bozena.olszowka@mikolow.eu 1
Olszynka Anna Kierownik Biuro Promocji 32 324 85 48 anna.olszynka@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Orawska Agnieszka Kierownik Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 85 34 agnieszka.orawska@mikolow.eu 58
Osicka Aleksandra Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 75 aleksandra.osicka@mikolow.eu 25
Osicki Mariusz Podinspektor Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem 32 324 85 51 mariusz.osicki@mikolow.eu 29
Ostrowska Teresa Podinspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 24 teresa.ostrowska@mikolow.eu 4
Palka Tomasz Podinspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 80 tomasz.palka@mikolow.eu 6 (I piętro, Rynek 20)
Pawłowska Aleksandra Inspektor Biuro Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 67 aleksandra.pawlowska@mikolow.eu 41
Piechaczek Justyna Podinspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 41 justyna.piechaczek@mikolow.eu 1
Piechula Stanisław Burmistrz Miasta 32 324 85 05 stanislaw.piechula@mikolow.eu 36
Piwońska Agata Inspektor Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 58 agata.piwonska@mikolow.eu 16
Podlaska Zofia Inspektor Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 67 zofia.podlaska@mikolow.eu 16
Poręba Sylwia Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 34 sylwia.poreba@mikolow.eu 59
Przybyła Lidia Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 38 lidia.przybyla@mikolow.eu 58
Pustułka Katarzyna Podinspektor Biuro Rady Miejskiej 32 324 85 12 katarzyna.pustulka@mikolow.eu 11
Pyrtek Renata Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 74 renata.pyrtek@mikolow.eu 25
Rogula Tomasz Inspektor Biuro Promocji 32 324 85 49 tomasz.rogula@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Rudner Justyna Kierownik Biuro Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 67 justyna.rudner@mikolow.eu 41
Rydarowicz Jolanta Inspektor Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 51 jolanta.rydarowicz@mikolow.eu 5
Ryndak Robert Inspektor Straż Miejska 32 324 85 55 robert.ryndak@mikolow.eu Rynek 7
Ryś Agata Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 76 agata.rys@mikolow.eu 25
Salwerowicz Artur Kierownik Biuro Obsługi Informatycznej 32 324 84 07 artur.salwerowicz@mikolow.eu 26
Schmidt Bożena Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 35 bozena.schmidt@mikolow.eu 1
Seliskar Iwona Inspektor Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 76 iwona.seliskar@mikolow.eu 22
Skrzypek Anna Inspektor Referat Usług Komunalnych Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 72 anna.skrzypek@mikolow.eu 17 (I piętro, Rynek 20)
Słowikowska Aleksandra Pomoc Administracyjna Biuro Burmistrzów 32 324 84 02 aleksandra.slowikowska@mikolow.eu 1
Smętek Irena Inspektor Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 49 irena.smetek@mikolow.eu 5
Sobótka Zbigniew Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych, Kancelaria Informacji Niejawnych 32 324 85 52 zbigniew.sobotka@mikolow.eu 29
Sobótka Zbigniew Podinspektor Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem 32 324 85 52 zbigniew.sobotka@mikolow.eu 29
Socha Grażyna Naczelnik Wydziału Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 55 grazyna.socha@mikolow.eu 12 (I piętro, Karola Miarki 15)
Stec Paulina Pomoc administracyjna Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych 32 324 84 17 paulina.stec@mikolow.eu 27
Stempin Michał Radca Prawny Biuro Radców Prawnych 32 324 84 21 michal.stempin@mikolow.eu 31
Stępień Mirela Inspektor Biuro Dotacji i Nadzoru nad Majątkiem 32 324 85 65 mirela.stepien@mikolow.eu 13
Stokłosa Marcin Naczelnik Wydziału Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 79 marcin.stoklosa@mikolow.eu 20
Stula Elżbieta Inspektor Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 84 11 elzbieta.stula@mikolow.eu 50
Suchanek Alina Inspektor Biuro Zabezpieczenia Technicznego 32 324 84 16 alina.suchanek@mikolow.eu 45
Szajner-Pieczyrak Renata Zastępca kierownika Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 50 renata.szajner-pieczyrak@mikolow.eu 5
Szczok Monika Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 46 monika.szczok@mikolow.eu 15
Szejka Janina Audytor Wewnętrzny 32 324 84 20 janina.szejka@mikolow.eu 14
Szpalerska Izabela Inspektor Biuro Gospodarki Nieruchomościami 32 324 85 61 izabela.szpalerska@mikolow.eu 16
Szuchaja Beata Inspektor Biuro Burmistrzów 32 324 85 01 beata.szuchaja@mikolow.eu 1
Szwiec Wojciech Inspektor Biuro Promocji 32 324 84 60 wojciech.szwiec@mikolow.eu Muzeum (I piętro, Karola Miarki 16)
Szymański Grzegorz Główny Specjalista ds. Kontroli 32 324 84 22 grzegorz.szymanski@mikolow.eu 40
Szymański Grzegorz Inspektor Ochrony Danych 32 324 84 22 grzegorz.szymanski@mikolow.eu 40
Tłok Danuta Pomoc Administracyjna Biuro Zabezpieczenia Technicznego 32 324 84 12 danuta.tlok@mikolow.eu 44
Towarek Remigiusz Główny Specjalista ds. Remontów Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 84 remigiusz.towarek@mikolow.eu 21
Trawka Adam Inspektor Biuro Obsługi Informatycznej 32 324 84 07 adam.trawka@mikolow.eu 26
Urbanek Katarzyna Inspektor Biuro Rozwoju Miasta 32 324 84 66 katarzyna.urbanek@mikolow.eu 40
Walas Karin Podinspektor Referat Spraw Obywatelskich Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 59 karin.walas@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Wieczorke Marek Podinspektor Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 49 marek.wieczorke@mikolow.eu 5 (parter, Karola Miarki 16)
Wierzbica Tomasz Kierownik Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem 32 324 85 50 tomasz.wierzbica@mikolow.eu 28
Winnicka-Mrowiec Sabina Naczelnik Wydział Ochrony Środowiska 32 324 85 56 sabina.winnicka-mrowiec@mikolow.eu 24
Wiśniewska Beata Starszy Inspektor Straż Miejska 32 324 85 55 beata.wisniewska@mikolow.eu Rynek 7
Wiśniewska Magdalena Podinspektor Biuro Burmistrzów 32 324 85 05 magdalena.wisniewska@mikolow.eu 35
Witczak Szymon Pomoc administracyjna Biuro Promocji 32 324 85 49 szymon.witczak@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Witek Katarzyna Inspektor Biuro Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 29 katarzyna.witek@mikolow.eu 41
Witkowicz Mariola Kierownik Biuro Dotacji i Nadzoru nad Majątkiem 32 324 85 62 mariola.witkowicz@mikolow.eu 13
Włochińska Anna Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 31 anna.wlochinska@mikolow.eu 6
Wolski Leszek Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 77 leszek.wolski@mikolow.eu 8 (I piętro, Rynek 20)
Wróbel Agata Podinspektor Referat Spraw Obywatelskich Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 58 agata.wrobel@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Wróbel Iwona Kierownik Biuro Burmistrzów 32 324 85 08 iwona.wrobel@mikolow.eu 38
Wycisło Łukasz Specjalista Koordynator Biuro Radców Prawnych 32 324 85 21 lukasz.wycislo@mikolow.eu 31
Zbroiński Mateusz Pomoc administracyjna Biuro Promocji 32 324 85 49 mateusz.zbroinski@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Zegar Bożena Podinspektor Wydział Finansowy 32 324 85 38 bozena.zegar@mikolow.eu 5
Żmija Agnieszka Inspektor Biuro Spraw Społecznych 32 324 84 64 agnieszka.zmija@mikolow.eu 33
Żurek Grażyna Kierownik Referat Usług Komunalnych Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 73 grazyna.zurek@mikolow.eu 17 (I piętro, Rynek 20)