Lista pracowników

v. 5.0.0.0

Nazwisko Imię Stanowisko Komórka Referat Wydział Numer telefonu Numer faxu e-mail Numer pokoju
Andrejczuk Anna Inspektor Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 54 anna.andrejczuk@mikolow.eu 15 (I piętro, Karola Miarki 15)
Baron - Kucharzak Monika Podinspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 24 monika.baron-kucharzak@mikolow.eu 41
Bieniek Mariusz Starszy Inspektor Straż Miejska 32 324 85 55 mariusz.bieniek@mikolow.eu Rynek 7
Bizoń Jarosława Naczelnik Wydział Oświaty 32 324 85 19 jaroslawa.bizon@mikolow.eu 40
Bizoń Monika Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 42 monika.bizon@mikolow.eu 22
Bocheński Michał Kierownik Biuro Rozwoju Miasta 32 324 84 63 michal.bochenski@mikolow.eu 20
Botor Bożena Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 74 bozena.botor@mikolow.eu 21 (II piętro, Rynek 20)
Bubak Wiktor Podinspektor Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych wiktor.bubak@mikolow.eu 27
Chorąży Justyna Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 39 justyna.chorazy@mikolow.eu 8
Chrzęstek Anna Główny Specjalista ds. Łowiectwa i Ochrony Zwierząt Wydział Ochrony Środowiska 32 324 85 56 anna.chrzestek@mikolow.eu 24
Chwoła Magdalena Inspektor Wydział Gospodarki Mieniem 32 324 85 66 magdalena.chwola@mikolow.eu 16
Ciechacka Gabriela Kierownik Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 84 10 gabriela.ciechacka@mikolow.eu 49
Cynar Jolanta Naczelnik Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 30 jolanta.cynar@mikolow.eu 59
Cyroń Anna Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 25 anna.cyron@mikolow.eu 1
Domka Katarzyna Inspektor Wydział Oświaty 32 32 48 419 katarzyna.domka@mikolow.eu 40
Duda Janina Główny Specjalista ds Informacji Publicznej 32 324 84 09 janina.duda@mikolow.eu 27
Dudek Aleksandra Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 36 aleksandra.dudek@mikolow.eu 1
Dzięciołowski Krzysztof Inspektor Biuro Obsługi Informatycznej 32 324 84 07 informatyk@mikolow.eu 26
Dziura Aneta Kasjer Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 32 aneta.dziura@mikolow.eu 1
Eilmes Ewelina Inspektor Referat Lokalowy i Dodatków Mieszkaniowych Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 47 ewelina.eilmes@mikolow.eu Kolejowa 2 (pokój nr 13)
Figura Ewelina Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 85 33 ewelina.figura@mikolow.eu 58
Fliś Łukasz Inspektor Biuro Planowania Przestrzennego 32 324 85 60 lukasz.flis@mikolow.eu 3
Francug Małgorzata Naczelnik Wydział Gospodarki Mieniem 32 324 85 61 malgorzata.francug@mikolow.eu 16a
Furgoł Aleksandra Główny Specjalista Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 53 aleksandra.furgol@mikolow.eu 15 (I piętro, Karola Miarki 15)
Ganiek Agnieszka Kierownik Biuro Organizacji Pozarządowych 734 424 349 agnieszka.ganiek@mikolow.eu
Gdaniec Zbigniew Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 78 zbigniew.gdaniec@mikolow.eu 8 (I piętro, Rynek 20)
Gibiec Michalina Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 39 michalina.gibiec@mikolow.eu 58
Gil Krzysztof Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 80 krzysztof.gil@mikolow.eu 6 (I piętro, Rynek 20)
Głowania Ewa Główny specjalista Wydział Oświaty 32 324 84 18 ewa.glowania@mikolow.eu 40
Gołąbek Magdalena Inspektor Biuro Zabezpieczenia Technicznego Urzędu 32 324 84 12 magdalena.golabek@mikolow.eu 45
Gortel Andrzej Główny Specjalista ds. Zabytków Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 75 andrzej.gortel@mikolow.eu 21 (II piętro Rynek 20)
Góral Jerzy Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 32 48 578 jerzy.goral@mikolow.eu 21 (II piętro, Rynek 20)
Góralczyk Magdalena Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 78 magdalena.goralczyk@mikolow.eu 20 (II piętro, Rynek 20)
Grabarczyk Alicja Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 29 alicja.grabarczyk@mikolow.eu 6
Graca Ilona Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 45 ilona.graca@mikolow.eu 22
Graca-Kierzkowska Monika Inspektor Biuro Rady Miejskiej 32 324 85 10 monika.graca@mikolow.eu 11
Grimm Agnieszka Strażnik Straży Miejskiej Straż Miejska 32 32 48 555 agnieszka.grimm@mikolow.eu Rynek 7
Gromala Agnieszka Inspektor Wydział Gospodarki Mieniem 32 324 85 40 agnieszka.gromala@mikolow.eu 4
Grzesiczek Justyna Główny Specjalista Referat Lokalowy i Dodatków Mieszkaniowych Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 47 justyna.grzesiczek@mikolow.eu 13 (Kolejowa 2)
Grzymała Janusz Zastępca Komendanta Straż Miejska 32 324 85 54 janusz.grzymala@mikolow.eu Rynek 7
Grzywok Sabina Główny Specjalista ds. Polityki Senioralnej 32 324 85 22 sabina.grzywok@mikolow.eu
Gwóźdź Karolina Stażysta Biuro Burmistrzów 32 324 84 02 karolina.gwozdz@mikolow.eu
Handel Mateusz I Zastępca Burmistrza Miasta 32 324 85 08 mateusz.handel@mikolow.eu 39
Hasa Barbara Zastępca Naczelnika Wydział Gospodarki Mieniem 32 324 85 64 barbara.hasa@mikolow.eu 4
Hetman Aneta Podinspektor Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 49 aneta.hetman@mikolow.eu 5 ( parter, Karola Miarki 16)
Hopek Jolanta Kierownik Biuro Zabezpieczenia Technicznego Urzędu 32 324 84 13 jolanta.hopek@mikolow.eu 44
Horzela Michał Inspektor Straż Miejska 32 324 85 55 michal.horzela@mikolow.eu Rynek 7
Jarczyk Monika Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 83 monika.jarczyk@mikolow.eu 19 (II piętro, Rynek 20)
Jarząbek Jakub Sekretarz Miasta 32 324 85 03 jakub.jarzabek@mikolow.eu 33
Jasińska-Gdaniec Danuta Skarbnik Miasta 32 324 85 02 danuta.jasinska-gdaniec@mikolow.eu 32
Jasiulek Katarzyna Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 40 katarzyna.jasiulek@mikolow.eu 41
Jegła Katarzyna Inspektor Referat Lokalowy i Dodatków Mieszkaniowych Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 48 katarzyna.jegla@mikolow.eu 12 (Kolejowa 2)
Józefiak Joanna Referent Biuro Burmistrzów 32 324 85 05 joanna.jozefiak@mikolow.eu 35
Kaczmarczyk Joanna Referent Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 42 joanna.kaczmarczyk@mikolow.eu 22
Kaczor Ewa Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 37 ewa.kaczor@mikolow.eu 7
Kapała Anna Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 23 anna.kapala@mikolow.eu 1
Karwot Anna Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 85 68 anna.karwot@mikolow.eu 1
Kawecka Beata Inspektor Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 81 beata.kawecka@mikolow.eu 19 (II piętro Rynek 20)
Kądziołka Katarzyna Strażnik Straży Miejskiej Straż Miejska 32 32 48 555 katarzyna.kadziolka@mikolow.eu Rynek 7
Klasa Wojciech Główny Specjalista ds. Zagospodarowania Przestrzennego i Urbanistyki 32 324 85 43 wojciech.klasa@mikolow.eu 3
Komędera Ewa Podinspektor Biuro Planowania Przestrzennego 32 324 85 90 ewa.komedera@mikolow.eu 3
Konsek Zbigniew Naczelnik Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 70 zbigniew.konsek@mikolow.eu 13 (I piętro, Rynek 20)
Kozicka Grażyna Kierownik Biuro Rady Miejskiej 32 324 85 11 grazyna.kozicka@mikolow.eu 10
Kozieł Ewa Główny Specjalista ds. Geodezji 32 324 85 59 ewa.koziel@mikolow.eu 3
Kozłowska Renata Naczelnik Wydział Finansowy 32 324 85 35 renata.kozlowska@mikolow.eu 9
Koźluk Jadwiga Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 32 48 478 jadwiga.kozluk@mikolow.eu 8 (Rynek 20 II pietro)
Król Sylwia Kierownik Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 77 sylwia.krol@mikolow.eu 7 (I piętro, Rynek 20)
Krzyżowska Iwona Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 73 iwona.krzyzowska@mikolow.eu 15
Krzyżowski Rafał Inspektor Straż Miejska 32 324 85 55 rafal.krzyzowski@mikolow.eu Rynek 7
Kubiak Celina Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych / Kancelaria Informacji Niejawnych 32 324 84 20 celina.kubiak@mikolow.eu 14
Kurasz Elżbieta Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 37 elzbieta.kurasz@mikolow.eu 7
Kurczyk Katarzyna Inspektor Referat Usług Komunalnych Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 69 katarzyna.kurczyk@mikolow.eu 17 (I piętro, Rynek 20)
Kuś Mariola Pomoc administracyjna Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 52 mariola.kus@mikolow.eu 5 (parter, Karola Miarki 16)
Kuśnierz Grzegorz Inspektor Wydział Gospodarki Mieniem 32 324 85 63 grzegorz.kusnierz@mikolow.eu 4
Kwapuliński Rafał Główny Specjalista ds. Osób z Niepełnosprawnościami 602 188 820 rafal.kwapulinski@mikolow.eu
Latacz Barbara Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 38 barbara.latacz@mikolow.eu 5
Lisztwan Jadwiga Kierownik Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych 32 324 84 03 jadwiga.lisztwan@mikolow.eu 27
Łastowiecka Jadwiga Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 36 jadwiga.lastowiecka@mikolow.eu 8
Łaszczyk Mateusz Podinspektor Biuro Promocji 32 324 85 49 mateusz.laszczyk@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Łuczyk Bogusław Komendant Straż Miejska 32 324 85 53 boguslaw.luczyk@mikolow.eu Rynek 7
Maciejończyk Teresa Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 44 teresa.maciejonczyk@mikolow.eu 22
Mackiewicz Agnieszka Podinspektor Biuro Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 29 agnieszka.mackiewicz@mikolow.eu 21
Markowska Aleksandra Specjalista ds. BHP Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 85 46 aleksandra.markowska@mikolow.eu 50
Maro Agnieszka Inspektor Biuro Rozwoju Systemów Informatycznych 32 324 84 17 agnieszka.maro@mikolow.eu 27
Martynus Agnieszka Kierownik Biuro Planowania Przestrzennego 32 324 85 44 agnieszka.martynus@mikolow.eu 3
Mirek Aleksandra Kierownik Biuro Radców Prawnych 32 324 84 21 aleksandra.mirek@mikolow.eu 31
Mlicki Daniel Zastępca Naczelnika Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 8479 daniel.mlicki@mikolow.eu 22 (II piętro Rynek 20)
Mucha Barbara Pomoc administracyjna Biuro Zabezpieczenia Technicznego Urzędu 32 324 84 12 barbara.mucha@mikolow.eu 45
Muszyński Andrzej Kierownik Biuro Zamówień Publicznych 32 324 84 06 andrzej.muszynski@mikolow.eu 23
Myszor Zofia Inspektor Biuro Zamówień Publicznych 32 324 84 05 zofia.myszor@mikolow.eu 23
Nieroba Beata Inspektor Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 84 43 beata.nieroba@mikolow.eu 49
Nosek Helena Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 85 30 helena.nosek@mikolow.eu 1
Nowicka Lilianna Inspektor Wydział Oświaty 32 324 84 19 lilianna.nowicka@mikolow.eu 40
Nowok Grzegorz Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 85 57 grzegorz.nowok@mikolow.eu 25
Oleś Angelika Inspektor Referat Spraw Obywatelskich Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 57 angelika.oles@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Oleś Angelika Inspektor Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 57 angelika.oles@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Olszówka Bożena Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 34 bozena.olszowka@mikolow.eu 1
Olszynka Anna Kierownik Biuro Promocji 32 324 85 48 anna.olszynka@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Opiela Lidia Podinspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 32 48 435 lidia.opiela@mikolow.eu 1
Orawska Agnieszka Kierownik Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 85 34 agnieszka.orawska@mikolow.eu 48
Osicki Mariusz Podinspektor Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem 32 324 85 51 mariusz.osicki@mikolow.eu 29
Ostrowska Teresa Podinspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 24 teresa.ostrowska@mikolow.eu 4
Pache Marek Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 32 48 579 marek.pache@mikolow.eu 20 (II piętro, Rynek 20)
Palka Tomasz Główny Specjalista ds. Remontów Dróg Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 80 tomasz.palka@mikolow.eu 6 (I piętro, Rynek 20)
Pawłowska Aleksandra Inspektor Biuro Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 67 aleksandra.pawlowska@mikolow.eu 21
Piechaczek Justyna Podinspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 41 justyna.piechaczek@mikolow.eu 1
Piechula Stanisław Burmistrz Miasta 32 324 85 05 stanislaw.piechula@mikolow.eu 36
Piwońska Agata Inspektor Wydział Gospodarki Mieniem 32 324 85 58 agata.piwonska@mikolow.eu 16
Poczontek Aneta Inspektor Biuro Promocji 32 324 8549 aneta.poczontek@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Polok Henryk Podinspektor Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 84 henryk.polok@mikolow.eu 20 (II piętro, Rynek 20)
Poręba Sylwia Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 37 sylwia.poreba@mikolow.eu 41
Przybyła Lidia Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 38 lidia.przybyla@mikolow.eu 58
Przyłudzki Janusz Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 32 48 581 janusz.przyludzki@mikolow.eu 20 (I piętro, Rynek 20)
Pustułka Katarzyna Inspektor Biuro Rady Miejskiej 32 324 85 12 katarzyna.pustulka@mikolow.eu 10
Pyrtek Renata Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 70 renata.pyrtek@mikolow.eu 25
Rogula Tomasz Inspektor Biuro Promocji 32 324 85 49 tomasz.rogula@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Rudner Justyna Kierownik Biuro Aktywności Obywatelskiej 32 324 84 67 justyna.rudner@mikolow.eu 21
Rydarowicz Jolanta Zastępca kierownika Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 51 jolanta.rydarowicz@mikolow.eu 5
Ryncarz Piotr Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 75 piotr.ryncarz@mikolow.eu 25
Ryndak Robert Inspektor Straż Miejska 32 324 85 55 robert.ryndak@mikolow.eu Rynek 7
Ryszczyk Andrzej Podinspektor Wydział Gospodarki Mieniem 32 324 85 42 andrzej.ryszczyk@mikolow.eu 16
Ryś Agata Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 76 agata.rys@mikolow.eu 25
Salwerowicz Artur Kierownik Biuro Obsługi Informatycznej 32 324 84 07 informatyk@mikolow.eu 26
Schmidt Bożena Inspektor Wydział Wymiaru Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 33 bozena.schmidt@mikolow.eu 1
Skrzypek Anna Inspektor Referat Usług Komunalnych Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 72 anna.skrzypek@mikolow.eu 17 (I piętro, Rynek 20)
Słowikowska Aleksandra Podinspektor Biuro Burmistrzów 32 324 84 02 aleksandra.slowikowska@mikolow.eu 1
Snela Marek Inspektor Wydział Ochrony Środowiska 32 324 84 74 marek.snela@mikolow.eu 25
Sobota-Kuna Barbara Podinspektor Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 85 45 barbara.sobota-kuna@mikolow.eu 50
Sobótka Agnieszka Inspektor Referat Spraw Obywatelskich Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 58 agnieszka.sobotka@mikolow.eu 14 (I piętro, Karola Miarki 15)
Sobótka Zbigniew Kancelaria Informacji Niejawnych 32 324 85 52 zbigniew.sobotka@mikolow.eu 29
Sobótka Zbigniew Podinspektor Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem 32 324 85 52 zbigniew.sobotka@mikolow.eu 29
Socha Grażyna Naczelnik Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 55 grazyna.socha@mikolow.eu 12 (I piętro, Karola Miarki 15)
Spendel Małgorzata Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 85 32 malgorzata.niepsuj@mikolow.eu 58
Spychała-Długosz Iwona II Zastępca Burmistrza Miasta 32 324 85 08 iwona.spychala-dlugosz@mikolow.eu 37
Stempin Michał Radca Prawny Biuro Radców Prawnych 32 324 84 21 michal.stempin@mikolow.eu 31
Stępień Mirela Inspektor Biuro Dotacji i Nadzoru nad Majątkiem 32 324 85 65 mirela.stepien@mikolow.eu 13
Stula Elżbieta Inspektor Biuro Kadr, Płac i Archiwum Zakładowe 32 324 84 11 elzbieta.stula@mikolow.eu 50
Szajner-Pieczyrak Renata Kierownik USC Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 50 renata.szajner-pieczyrak@mikolow.eu 8
Szczok Monika Inspektor Biuro Księgowości Podatków i Opłat Lokalnych 32 324 84 46 monika.szczok@mikolow.eu 22
Szejka Janina Audytor Wewnętrzny 32 324 84 20 janina.szejka@mikolow.eu 14
Szpalerska Izabela Inspektor Wydział Gospodarki Mieniem 32 324 85 67 izabela.szpalerska@mikolow.eu 16
Szuchaja Beata Inspektor Biuro Burmistrzów 32 324 85 01 beata.szuchaja@mikolow.eu 1
Szwiec Wojciech Inspektor Biuro Promocji 32 324 84 60 wojciech.szwiec@mikolow.eu Muzeum (I piętro, Karola Miarki 16)
Szymański Grzegorz Inspektor Ochrony Danych Osobowych 32 324 84 22 grzegorz.szymanski@mikolow.eu 29
Szymański Grzegorz Główny Specjalista ds. Kontroli 32 324 84 22 grzegorz.szymanski@mikolow.eu 29
Tajs Monika Podinspektor Biuro Organizacji Pozarządowych 32 324 84 61 monika.tajs@mikolow.eu
Towarek Remigiusz Główny Specjalista ds. Remontów Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 84 remigiusz.towarek@mikolow.eu 19 (II piętro, Rynek 20)
Urbanek Katarzyna Inspektor Biuro Rozwoju Miasta 32 324 84 66 katarzyna.urbanek@mikolow.eu 20
Walas Karin Inspektor Referat Spraw Obywatelskich Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 59 karin.walas@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Wieczorke Marek Inspektor Urząd Stanu Cywilnego 32 324 84 49 marek.wieczorke@mikolow.eu 5 (parter, Karola Miarki 16)
Wierzbica Tomasz Kierownik Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem 32 324 85 50 tomasz.wierzbica@mikolow.eu 28
Winnicka-Mrowiec Sabina Naczelnik Wydział Ochrony Środowiska 32 324 85 56 sabina.winnicka-mrowiec@mikolow.eu 24
Wiśniewska Beata Starszy Inspektor Straż Miejska 32 324 85 55 beata.wisniewska@mikolow.eu Rynek 7
Witczak Szymon Podinspektor Biuro Promocji 32 324 84 60 szymon.witczak@mikolow.eu Muzeum (I piętro, Karola Miarki 16)
Witkowicz Mariola Kierownik Biuro Dotacji i Nadzoru nad Majątkiem 32 324 85 62 mariola.witkowicz@mikolow.eu 13
Włochińska Anna Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 31 anna.wlochinska@mikolow.eu 6
Wolski Leszek Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 84 77 leszek.wolski@mikolow.eu 8 (I piętro, Rynek 20)
Wróbel Agata Inspektor Referat Spraw Obywatelskich Wydział Spraw Obywatelskich 32 324 84 58 agata.wrobel@mikolow.eu 13 (I piętro, Karola Miarki 15)
Wróbel Iwona Kierownik Biuro Burmistrzów 32 324 85 08 iwona.wrobel@mikolow.eu 38
Wrzesień Sławomir Inspektor Referat Utrzymania Infrastruktury Komunalnej Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 78 slawomir.wrzesien@mikolow.eu 20 (II piętro, Rynek 20)
Wycisło Łukasz Specjalista Koordynator Biuro Radców Prawnych 32 324 85 21 lukasz.wycislo@mikolow.eu 31
Wyrwisz Alicja Podinspektor Referat Inwestycji Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 82 alicja.wyrwisz@mikolow.eu 18 (Rynek 20)
Zbroiński Mateusz Inspektor Biuro Promocji 32 324 85 49 mateusz.zbroinski@mikolow.eu Jana Pawła II 1/1
Zegar Bożena Inspektor Wydział Finansowy 32 324 85 38 bozena.zegar@mikolow.eu 5
Żmija Agnieszka Inspektor Wydział Finansowy 32 324 84 64 agnieszka.zmija@mikolow.eu 7
Żurek Grażyna Kierownik Referat Usług Komunalnych Wydział Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych 32 324 85 73 grazyna.zurek@mikolow.eu 16 (I piętro, Rynek 20)