Lista pracowników

v. 3.0.0.0

Nazwisko Imię Stanowisko Komórka Referat Wydział Numer telefonu Numer faxu e-mail Numer pokoju
Antonik Robert Inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych Referat Promocji i Funfuszy Zewnętrznych
Antoszewicz Anna Inspektor ds. podatków i opłat lokalnych Referat Finansowo-Księgowy 23
Baranowski Bogusław Kierownik RAGiZK Referat Administracyjno-Gospodarczy i Zarządzania
Barwińska Małgorzata Skarbnik Gminy
Cieślak Ilona Podinspektor ds. podatków i opłat lokalnych Referat Finansowo-Księgowy
Dudzis Jarosław Radni Rada Miasta
Dudzis Sławomir Burmistrz Rzepina
Gocół Robert Informatyk Referat ogólno-organzacyjny
Iwan-Ćwiek Magdalena Podinspektor ds. księgowości podatkowej i windykacji należności Referat Finansowo-Księgowy
Janicka Krystyna Inspektor ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej Referat Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej 7
Klimkiewicz Marta Podinspektor ds. płac i opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi Referat Finansowo-Księgowy
Kliszczak Natalia Podinspektor ds. obsługi sekretariatu Referat ogólno-organzacyjny 14
Kołosza Bartłomiej Podinspektor ds. wymiaru, księgowania i windykacji opłaty śmieciowej Referat Finansowo-Księgowy
Komar Grażyna Inspektor ds. płac i obsługi kasy Referat Finansowo-Księgowy 25
Komar Krzysztof Główny specjalista ds. projektów i realizacji inwestycji Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych
Kondratowicz Adam Podinspektor ds. obsługi interesanta Biuro Obsługi Interesanta Referat ogólno-organzacyjny
Kramarzewska Krystyna Radni Rada Miasta
Krasucka Grażyna Inspektor ds. księgowości budżetowej Referat Finansowo-Księgowy
Kubisztal Piotr Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych
Kuźmińska Halina Sekretarz Gminy
Lubecka Iwona Pomoc administracyjna Referat Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej
Maliszewska Jolanta Inspektor ds. księgowości jednostki i raportowania środków pomocowych Referat Finansowo-Księgowy 22
Misztak Katarzyna Inspektor ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Referat Promocji i Funfuszy Zewnętrznych
Nowaczewski Cezary Radni Rada Miasta
Oczyński Grzegorz Radni Rada Miasta
Olesek Józef Radni Rada Miasta
Pastuszak Krystian Zastępca Burmistrza
Przybył Tomasz Radni Rada Miasta
Pych Andrzej Radni Rada Miasta
Pych Elżbieta Kierownik ROŚGKiD Referat Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej 7
Pych Joanna Kierownik RIiZP Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych
Ratowt Celina Kierownik USC Urząd Stanu Cywilnego
Rogowski Robert Radni Rada Miasta
Rycerz Waldemar Radni Rada Miasta
Sierant-Lipnicka Ewa Główny Specjalista ds. ewidencji działalności gospodarczej 4
Stadnik Katarzyna Pomoc administracyjna Referat ogólno-organzacyjny
Staniak Monika Z-ca Kierownika USC Urząd Stanu Cywilnego
Szulczewska Lena Radni Rada Miasta
Tumiłowicz Dominika Inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych Urząd Stanu Cywilnego
Utracki Damian Radni Rada Miasta
Wąsowicz Bernadetta Inspektor ds. obsługi Rady Miejskiej Biuro Rady Miejskiej Referat ogólno-organzacyjny
Wąsowicz Dariusz Radni Rada Miasta
Wiśniewska Elżbieta Inspektor ds. budownictwa i gospodarki przestrzennej Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych 5-6
Wodara Agnieszka Radni Rada Miasta
Zagrobelny Ryszard Podinspektor ds. budownictwa i inwestycji Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych
Zaremba Agnieszka Inspektor ds. kadr i archiwum zakładowego. Referat ogólno-organzacyjny
Zator Andrzej Radni Rada Miasta
Zielińska Aleksandra Kierownik RPiFZ Referat Promocji i Funfuszy Zewnętrznych 11
Zielińska Angelika Podinspektor ds. promocji gminy Referat Promocji i Funfuszy Zewnętrznych
Zieliński Stanisław Radni Rada Miasta